Jdi na obsah Jdi na menu
 


kuzlaaa

4. 5. 2006

LEVITáCIA:

Na začiatku si zvoľ ľahší predmet. Daj naň ruku a zavri oči. Keď budeš plnom sústredení, pomaly zdvíhaj ruku, predtým ako otvoríš oči, predstavuj si, že ten predmet je od tvojej ruky vzdialený stále na rovnakú vzdialenosť. Otvor oči, len aby si sa o tom presvedčila. Vyžaduje to dosť cviku, nedaj sa odradiť začiatočným neúspechom.

Varovanie: Toto kúzlo je extra náročné na trpezlivosť.

Splněné sny
Stačí, když si na papír napíšeš do těch nejmenších detailů, čeho chceš dosáhnout. Musíš to ale psát v přítomném čase, jako by se to právě odehrávalo. Příklad: "Chodím s tím super klukem od vedle, jsme spolu šťastní..." Pokud se v některém případě zdá přítomný čas divný (např.: "Dělám maturitu..."), použij minulý čas (např.: "Udělala jsem maturitu"). Když kouzlo dopíšeš, připiš magické sousloví STANIŽ SE. Papírek nos stále u sebe a několikrát denně si ho přečti. Přitom si představuj to, co je na něm napsané. A nezapomeň, že když tomu nebudeš věřit, tak se to nevyplní! Důležitá je víra!

1

Na bolest
Lehni si na postel, dej ruku na bolestivou část těla a odříkávej si alespoň v duchu: "ABRAKADABRA, BRAKADABRA, RAKADABRA, AKADABRA, KADABRA, ADABRA, DABRA, ABRA, BRA, RA, A." Opakuj to ještě dvakrát, protože 3 je magické číslo. Představuj si, že s každým odebraným písmenkem mizí bolest. Abrakadabra je velmi silná formule složená z několika krátkých arménských slov a znamená "žehnám tomuto činu".

Podřiď se mému přání
Tohle kouzlo je na můj vkus docela drastické. Pokud se cokoli nepovede, může to mít strašné následky. Doporučuju ho, jen pokud už není jiné východisko. Používá se na výhody ve škole i v rodině. Potřebuješ nový tenký hřebík a dvě stejně dlouhé větvičky z olivy. Ve čtvrtek, v den Jupitera, když měsíc dorůstá, ve druhé hodině po setmění rozpal hřebík dočervena. Větvičky slož do tvaru kříže a hřebíkem je ve středu spoj propíchnutím. Potom 3x opakuj: "Vzývám tě, Lehaeli, chvályhodný a osvícený bože, jenž vládneš slávě a ctižádosti. Pomoz mi, ať (jméno osoby, kterou zaklínáš) nemá klidu, ať nespí, ať nejí, dokud se nepodřídí mé vůli." Nakonec udělej nad vším znamení pentagramu pro vyvolání. Buď razantní a přímá. Uvidíš, že toto působení se nedá ignorovat. Až se tvůj záměr splní, rozpoj větvičky, poděkuj a vhoď je do tekoucí vody.

Rituál přivolání peněz
Na oltář si připrav svíci v barvě peněz (zelenou, oranžovou nebo zlatou), misku s mlékem na znamení hojnosti, misku s drobnými mincemi a bankovku vyšší hodnoty (100, 200, 500, 1000 korun) a zápalky. Pod svíci polož bankovku. Teprve potom vzývej bohyni hojnosti: "Bohyně hojnosti, paní vlídná a štědrá, volám tě! Skloň se ke mně a vyslyš mé přání, prosím, pomoz mi! Bohyně hojnosti, paní vlídná a štědrá, slyš mě!" Vezmi zápalky a škrtni sirkou. Jiskra, která zapaluje svíci, ti zprostředkuje spojení s bohyní. Dívej se na plamen svíce a pozoruj, jak bohyně přes něj vstupuje do kruhu. Potom pomalu a beze spěchu zklidni svou mysl a co nejsilněji si uvědom své potřeby. Dívej se, jak světlo ozařuje bankovku a drobné mince v misce. Představuj si, co si za peníze chceš koupit. Až se dostatečně pokocháš svými představami, řekni nahlas: "To, co chci, je pohřbeno jako peníze, které k tomu potřebuji. Pomoz mi, bohyně hojnosti, odstranit všechny překážky k jejich získání. Chci najít cestu k penězům, jen peníze mi dovolí jít cestou štěstí. Mocná bohyně, spal vše, co mi v cestě brání. Chci… (vyslov svou potřebu)! Jak ubývá svíce, tak ubývá má chudoba. Až svíce zmizí, zmizí i mé přání, penězům bude uvolněna cesta a já je budu mít. Moje potřeba bude naplněna." Vezmi do rukou misku s drobnými mincemi a chrasti s nimi. Můžeš je brát do ruky a pouštět zpět do misky. Svou představu neopouštěj a pozoruj svíci, než dohoří. Pokud nemáš tolik času a nemůžeš sedět v kruhu hodiny, svíci uhas a kruh otevři. Vše zanech na místě a neodvolávej ani bohyni, ani živly. Druhý den kruh opět uzavři, zapal svíci a ve svých představách pokračuj. To můžeš opakovat tak dlouho, pokud svíce úplně nedohoří. Teprve potom můžeš ukončit rituál. Postav se do středu kruhu a řekni: "Peníze, které potřebuji, jsou uvolněné. Přichází čas, kdy ke mně mohou volně plynout. Má potřeba je uspokojena. Tobě, bohyně hojnosti, děkuji. Děkuji síle vyššího dobra. Nechť moje štěstí, jež mi peníze přinesou, sdílejí i ti, kdož to potřebují. Vzývám tě, laskavá a vlídná bohyně hojnosti. Staniž se!" Bankovku si ulož do peněženky a těš se, že jich brzy bude víc.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář